17 آگوست 2017 در مکان های مربیان سلامت
نانسی و من زیاد می خندیم. حتی در سخت ترین زمان های ما هنوز هم برخی از خنده ها وجود داشت. این کمک بزرگی بود زیرا بخش مهمی از آن دوستی بین این دو بود که هیچکدام از ما هرگز نمی خواستیم از دست بدهیم. ما در خلال سالها خندیدن به خودمان بسیار بهتر شده ایم که این باعث می شود خیلی بیشتر فرصت خندیدن را داشته باشیم.

تو چطور؟ چگونه می توان خنده را در ازدواج خود ارزیابی کرد؟ با هم چی میخندی؟ ما دوست داریم فیلم های خنده دار آنلاین پیدا کنیم. بعضی از شبها که در رختخواب خواهیم بود و یکی از ما یکی از آنها را در فید رسانه های اجتماعی ما پیدا خواهد کرد. ما آن را با یکدیگر به اشتراک می گذاریم و این می تواند یک زمان واقعاً سرگرم کننده برای کشف فیلم های دیگر برای خندیدن با هم باشد. آیا شما وقتی اینقدر خندیدید که طرف هایتان صدمه دیدند ، این احساس را دوست ندارید؟ تقریباً شما را خسته می کند اما احساس خیلی خوب است.

همچنین اتفاقات خنده دار دیگری وجود دارد که هر روز در زندگی ما اتفاق می افتد. فقط باید آنها را جستجو کنیم و سپس آنها را با یکدیگر در میان بگذاریم. اگر خندیدن برای بهبود ازدواج شما کافی نیست ، به این هفت فواید خنده از مطالعه ای که در دانشگاه لومه لیندا توسط دکتر لی برک و دکتر استنلی تان انجام شده است ، نگاه کنید:

فشار خون را کاهش می دهد.

سطح هورمون استرس را کاهش می دهد.

کار می کند abs خود را.

سلامت قلب را بهبود می بخشد.

سلولهای T را تقویت می کند.

باعث ترشح اندروفین می شود.

حس عمومی بهزیستی را ایجاد می کند.

دلایل خوب زیادی وجود دارد که باعث می شود در ازدواج با همسرتان بخندید. امروز می توانید با هم بخندید؟

خنده ، خندیدن ، خندیدن در ازدواج ، شاداب بودن مقادیر سلامتی ، ذرات سالم ، ازدواج خوب ، ازدواج مسیحی ، ازدواج ، ازدواج ، خدا ، صفات ازدواج خوب
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

حبوبات مجامع بهداشتی: حدیث 2 - گفتگو کیفیت
10 آگوست 2017 در مهد کودک های سالم
وقتی برای مشاوره با زوجین ملاقات می کنم ، معمولاً موضوع مکالمه با کیفیت مطرح می شود. از تجربه من ، اکثر همسران دقیقاً می دانند مکالمه با کیفیت چیست و تمایل دارند که بخشی از ازدواجشان باشد. برای اینکه به بچه ها اعتبار بدهید ، بسیاری از شما قبل از ازدواج کار بسیار خوبی انجام داده اید ، اما این زمانی بود که شما در حالت تعقیب و گریز قرار داشتید و تمام مواقع را برای گرفتن این زن بیرون می کشیدید - از جمله گفتگوی با کیفیت. بسیاری از بچه ها فکر می کنند که خداوند مردان را سفت و سخت کرده است به گونه ای که این توانایی مکالمه در روزی که گفتیم "من انجام می دهم" از بین برود ، اما این یک فروش واقعی سخت است!

وقتی در مورد مشاوره در مورد این موضوع بحث می کنیم ، بیشتر بچه ها فقط نمی دانند چه کاری انجام دهند یا از رفتن به آنجا می ترسند. بچه ها ، کار چندان سختی نیست. اگر این سه کار را انجام دهید ، در مسیر ضربه زدن به خانه مکالمه ای که در ازدواج خود قرار دارد ، به خوبی خواهید بود. ابتدا وقتی همسرتان در حال صحبت است به هر کلماتی که می گوید گوش دهید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به روشی واقعاً خوب به او پاسخ دهید. دوم ، سؤالات باز را بپرسید. به جای اینکه "روز شما چطور بود" به من بگویید "بهترین چیزهای روز خود را" به من بگویید. "این به او فرصتی می دهد تا بیشتر با شما درگیر شود. سوم ، هرچه روز خود را طی می کنید ، از چیزهایی که اتفاق می افتد آگاه باشید و بتوانید با او در میان بگذارید. آنها می توانند خنده دار ، جالب و یا فقط آنچه شما انجام داده اید. نکته این است که شما در تلاش هستید تا چیزی را به گفتگو برسانید.

به طور مداوم وقت گذاشتن برای مکالمه با کیفیت ضروری است و به شما اجازه می دهد تا به یک عادت خوب برای ازدواج شما تبدیل شود!

گفتگو ، گفتگو با کیفیت ، گفتگو ، ازدواج ، ازدواج شویی ، ازدواج مسیحی ، ازدواج سالم ، کوپول های بهداشتی ، کودکان سالم
اظهار نظر

منبع :  sanykala
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ازدواج ,خنده ,انجام ,خندیدن ,مکالمه ,کیفیت ,حبوبات مجامع ,مجامع بهداشتی ,انجام داده ,شوید حبوبات ,مشترک شوید ,حبوبات مجامع بهداشتی ,شوید حبوبات مجامع
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اما بند تحقیق خرید اینترنتی دیوارپوش Commentary Noor al-Quran گذر منتخب کانال های فرهنگیان در پیام رسان سروش خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی جان احمدی Paul چطور مغز واعصاب سالمي داشته باشيم